store.wacomturkiye.com

Intel Yeni Logosunu ve Intel Evo Markasını Duyurdu

İşlemci sektörünün önde gelen firması Intel , hem yeni logosunu hemde Intel Evo markasını duyurdu.

 

Genel olarak baktığımızda Intel'in planlarının firmanın istediği gibi gittiğini söylemek çok mümkün değil. İşlemci pazarında AMD'ye karşı pay kaybetmeye başlayan , NVIDIA'nın yeni 3000 serisi kartlarına da tam olarak hazırlık yapamadı.

Firma, kendi logosunu yenilerken alt markalarının logolarında da değişiklik yaptı. Ayrıca Intel Evo serisini de duyurdu.

# Intel'den Yeni Logolar

Intel'in yaptığı değişiklikler, yukarıda yer alan görselde de net bir şekilde görülebiliyor. Buna göre firma, kendi logosunun dışında iRIS,Xeon,Evo Core , Pentium , Optane için de yeni logolarını müşterilerine sundu.

intel yeni logo

# Intel Evo'yu Tanıttı

Intel, yeni Evo Platformunu da logolarla birlikte tanıttı. Temel olarak Evo, 11.Nesil Core ile Project Athena'nın bir araya geldiği bir platform olacak. Firmadan yapılan açıklamada bu platformun tamamen yeni olduğu ve ürün temelinin binlerce saatlik çalışmayla katmanlandırıldığı bildirildi.

Daha minimalist tasarımlar belki de firmanın altyapılarında daha küçük noktalara sahip bir altyapıya geçeceğine de işaret ediyor. Logodaki bir diğer önemli değişiklik ise klasik mavi tonuna artık yeşilin de yer alması idi.

intel yeni logo3

K2_LEAVE_A_COMMENT

K2_COMMENT_FORM_NOTES