store.wacomturkiye.com

Telegram Android Sürümü Güncellendi!

Telegram geliştiricileri , uygulamanın Android sürümüne güncelleme getirdiler.

 

Yapılan güncelleme , kullanıcı deneyimini iyileştirecek 4 etkili özellik getiriyor. Bu yenilikler , arama filtreleri , anonim grup yöneticileri , kanal yorumları ve yeni animasyonlar olarak karşımıza çıkıyor.

# Arama Filtreleri

Telegram'ın en büyük eksiklerinden biri de içerik arama araçlarıydı. Telegram'ı uzun zamandır kullanan tüketiciler bu durumun zaten bilincindelerdi. Hal böyle olunca da iş geliştirici ekibine düştü ve son sürümle birlikte kullanıcı deneyimini iyileştirecek "Arama Filtreleri" özelliğini kullanıcıların hizmetine açtı. Bu özellik ile detaylı arama yapılabilecek. Bu özellik oldukça detaylı bir arama yapmaktadır. Bu özelliği kullanarak tarih , dosya türü , bağlantı gibi tüm filtrelerde arama yapabilinecek. Arama sonuçlarını daha kolay ulaşılabilir kılmak isteyen geliştirici ekibi , aramalarla ilgiili sonuçlar için farklı seklmeler oluşturmuşlar.

# Anonim Yöneticiler

Bu özellik sayesinde grup yöneticileri , kimliklerini gizleyerek mesajlaşmaya devam edebilecekler.

telegram gizli hesap

# Kanal Yorumları

Telegram'ın son sürümündeki etkileyici özelliklerinden bir tanesi de Kanal Yorumları olarak isimlendiriliyor. Bu özellik , herhangi bir Telegram grubuna gönderilen mesajların , bir başlık altında cevaplanabilmesini sağlıyor.sayede hem gruplardaki tartışmalar birbirlerine karışmamış olacak hem de bir tartışma konusuyla ilgili tüm cevaplar, tek bir başlık altına yerleştirilmiş olacak.

# Yeni Animasyonlar

Telegram'ın son Android sürümüyle birlikte kullanıcılar, bazı yeni animasyonlar ve hareketli emojileri de kullanmaya başlayabilirler. Ayrıca kullanıcılar, yeni sürümle birlikte bir emojiye basılı tuttukları zaman, bu emojiyi büyüterek görüntülüyorlar. Bu özellik sayesinde kullanıcılar, duygularını yeni animasyon ve hareketli emojilerle açıklamaya devam edecekler.

K2_LEAVE_A_COMMENT

K2_COMMENT_FORM_NOTES