store.wacomturkiye.com

Whatsapp'a Medyalar İçin "Bir Kez Görüntüle" Özelliği Geliyor

İlk olarak Snapchat ile birlikte gördüğümüz bu özellike sayesinde karşı tarafa göndermiş olduğunuz resim ve ya video gibi medya içeriklerini gönderdiğiniz kişi ya da kişilerin tek bir kez görüntüleyebilmesini sağlayan özellik yakında Whatsapp'a da geliyor.

 

Şu an için Android Whatsapp Beta kullanıcıları için sunulmuş bu özellik sayesinde kişi ya da gruplarınıza gönderdiğiniz medyaları bu kişilerin tek bir kez görüntülemesinden sonra otomatik olarak silinecek şekilde ayarlanabiliyor. Bu özellik ile kimin ne zaman göndermiş olduğunuz medyayı açmış olduğunu da görebileceksiniz. Whatsapp kullanıcılara tek kullanımlık bir medya açtıklarında bunun tek kullanımlık olduğunu ve kapandığında tekrar ulaşamayacaklarına dair bir bildirimde gösterecek. Ancak ekran görüntüsü ya da videosu alınırsa bununla alakalı herhangi bir bildirimde bulunmayacak.

 

Şu an için sadece Android Beta kullanıcılarının erişebildiği bu özellik başarılı testlerin ardından Android ve iOS kullanıcılarıın tümüne gelmesi bekleniyor.

 

K2_LEAVE_A_COMMENT

K2_COMMENT_FORM_NOTES