store.wacomturkiye.com

İOS 14.2 Beta 2 Sürümüyle Hangi Yenilikler Gelecek?

İOS 14.2 Beta' 2 ile birlikte gelecek yenilikler iPhone kullanıcılarını neler bekliyor?

 

Apple tarafından iOS 14 sürümünün yayınlanmasının ardından arka arkaya yeni sürümler yayınlanmaya devam ediyor. Çok zaman geçmeden kullanıcıların beğenisine sunulan 14.0.1 sürümü de büyük ses getirmişti. Ancak sonrasında geliştiriciler tarafından zaman kaybetmeden yeniden yeni güncellemeler ve sürümler üzerinde çalışmalar devam etti.

Apple şimdilerde kullanıcılarının yüzünü güldürecek ve aynı zamanda merak ettirecek olan yeni bir açıklama yaptı. Buna göre iOS 14.2 için çalışmaların başladığı belirtilmişti. Kullanıcıların yeni sürüm hakkında bir fikir elde etmeleri ve bununla birlikte bazı özellikleri test etmeleri için iOS 14 Beta 2 geliştiricilerinin kullanımına sunulduğu açıklandı.

ios 14 2 2

Yeni güncellemenin bir önceki sürümden kalan tüm sorunları da temiz bir şekilde çözmesi bekleniyor. Ancak sadece bununla kalmayacak. Aynı zamanda yeni emojileri de kullanıcıların beğenisine sunulacak. Emojilerin gerçekçiliği ve gerçek hayatta kullanımı da oldukça etkileyici olarak öngörülüyor. Kabarcıklı çay, mühür, tüy gibi emojilerin bulunduğu belirtildi. Emojilerinde sürümün bir parçası olarak gerekli onayları aldığı belirtildi.

Apple tarafından yeni emojiler hakkında çalışmalar bir süredir devam ediyordu. Bu konuda şirket tarafından tasarımların ilk kez Temmuz ayında şirket tarafından ön izlemesi yapılmıştı. Sonucunda güncellemenin gelmesinin ardından tasarımların son haline de bakılmış oldu.

Yapılan güncellemelerin ardından Apple araçları için çeşitli alanları kapsayan toplam 117 yeni emojinin geleceği belirtildi. Bu durumda kullanıcıların yeni sürüme geçmeleri ve daha fazla eğlenceli hale getirmeleri öneriliyor. Beta sürümü bu süreçte geliştiriciler tarafından aktif olarak kullanılabilir. Ancak diğer kullanıcıların bu süreçte biraz daha beklemeleri bekleniyor.

K2_LEAVE_A_COMMENT

K2_COMMENT_FORM_NOTES